1398-05-27   06:48:00    47

مودریچ: خطای منجر به اخراجم تصادفی بود

به گزارش "نیو اسکور"، لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید که دیروز در جریان دیدار رئال با سلتا ویگو به دلیل خطایی که روی دنیس سوارز بازیکن سلتا انجام داد توسط داور، بعد از بررسی صحنه با استفاده از VAR با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد می‌گوید حرکت منجر به اخراج او اتفاقی تصادفی بوده و در آن عمدی در کار نبوده است.

 

 

خطای مودریچ روی دنیس سوارز در اوایل نیمه دوم بازی باعث شد ستاره کروات اولین کارت قرمز خود در لالیگا را بگیرد. مودریچ بعد از بازی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی از بی‌گناهی خود گفته و حرکتش را حرکتی تصادفی خواند.

 

 

او در توییتر خود  نوشت:" من به خاطر حرکتی تصادفی اخراج شدم. من در واقعیت هرگز روی یک بازیکن چنین حرکتی اجرا نخواهم کرد. آن خطا بدون اینکه من بخواهم اتفاق افتاد".

 

اما سرخیو راموس، کاپیتان رئال در پایان بازی گفت می‌تواند حدس بزند که علت اخراج مودریچ چه بوده و آن را می‌پذیرد. راموس گفت:" هر کاری که برای محافظت از فوتبال انجام شود خوب است. تصمیم امروز داور علیه ما بود و ما را ده نفره کرد. من فکر نمی‌کنم مودریچ آن حرکت را عمدی انجام داده باشد ولی داور بعد از بررسی صحنه حکم به اخراج داد.  این تصمیم‌ها برای محافظت از فوتبال است و ما از آن استقبال می‌کنیم".

 

منبع : ورزش سه


تگ : رئال مادرید ,  لوکا مودریچ ,