1398-05-27   07:27:00    39

ادعای جیان‌لوکا دی‌مارتزیو:/ توافق اینتر با الکسیس سانچس در انگلیس

به گزارش "نیو اسکور"، جیان‌لوکا دی‌مارتزیو، روزنامه‌نگار مشهور ایتالیایی با انتشار یک توییت مدعی شد نمایندگان باشگاه اینتر میلان در انگلستان با الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی منچستریونایتد و مدیر برنامه‌های او برای انتقالش به اینتر به توافق رسیده‌اند و به زودی مذاکره با باشگاه منچستریونایتد برای جلب نظر موافق آن را آغاز خواهند کرد.

 

 

دی‌مارتزیو بعد از انتشار این توییت در شبکه اسکای اسپرتز ایتالیا حاضر شد و درباره این خبر توضیحاتی ارائه کرد.

 

الکسیس سانچس که ملی‌پوش شیلیایی است در ژانویه 2018 در انتقالی پر سر و صدا از آرسنال به منچستریونایتد منتقل شد ولی هرگز نتوانست انتظارات را از خود برآورده کند. در روزهای اخیر شایعاتی درباره جدایی قریب‌الوقوع او از یونایتد منتشر شده بود  و حتی خبرهایی مطرح شد مبنی بر اینکه سولسشر قصد دارد ستاره شیلیایی را به تیم دوم یونایتد تبعید کند هر چند سولسشر این خبر را تکذیب کرد.

 

 

انتقال سانچس یکی از بزرگترین انتقالهای چند سال اخیر لیگ برتر انگلیس بود ولی چیزی نگذشت که جذب او به یکی از بدترین تصمیم‌های نقل و انتقالاتی مدیران شیاطین سرخ تبدیل شد. سانچس در مدت 18 ماهه حضورش در اولدترافورد برای این تیم تنها 5 گل به ثمر رسانده و این در حالی است که هفته‌ای 500هزار پوند دستمزد دریافت می‌کند.

 

دی‌مارتزیو می‌گوید باشگاه اینتر با سانچس و مدیر برنامه‌هایش برای انتقال او به اینتر به عنوان بازیکن قرضی و با قراردادی یک ساله به توافق رسیده‌اند و حالا تنها موافقت مدیران یونایتد باقی مانده تا این انتقال انجام شود.

منبع : ورزش سه


تگ : منچستر یونایتد ,  اینتر میلان ,  الکسیس سانچس ,