1398-09-16   05:50:00    24

کونته: سوت زدن علیه اینتر کار درستی نیست

به گزارش "نیو اسکور"، بعد از آنکه اینترمیلان در هفته پانزدهم سری آ در خانه خود سن‌سیرو به مصاف رم رفت و با این تیم به تساوی بدون گل رضایت داد، آنتونیو کونته سرمربی این تیم ازعملکرد اینتر در این بازی دفاع کرد و از اینکه برخی از هواداران اینتر در پایان بازی علیه این تیم سوت زدند انتقاد کرد و گفت این رفتار درستی نبوده است.

 

 

هفته گذشته اینتر به لطف پیروزی 2-1 مقابل اسپال و تساوی 2-2 یوونتوس مقابل ساسولو صدرنشین شد اما به نظر می‌رسد صدرنشینی اینتر کوتاه باشد چرا که یوونتوس در صورت پیروزی در بازی این هفته خود دوباره به صدر جدول برخواهد گشت.

 

کونته در پایان بازی دیشب گفت:" هواداران باید از ما حمایت کنند و به تیم کمک کنند. چون در حال حاضر درست همان لحظه‌ای است که ما باید بتوانیم از حمایت آنها استفاده کنیم".

 

سرمربی اینتر در ادامه گفت:" خیلی متاسفم که بعد از بعضی دقایق بازی که در آنها خوب نبودیم از بعضی تماشاچی‌ها صدای سوت زدن شنیدم. این کار خوبی نیست. ما به همه هواداران نیاز داریم. آنها باید از ما حمایت کنند نه اینکه بعد از اولین اشتباه سوت بزنند. بازی در سن‌سیرو ساده نیست چون من همیشه هدفم این بوده که از تیمم حمایت کنم. نباید فکر کنیم که تیم نیازی به حمایت و دفاع ندارد. از این بچه‌ها همیشه و در هر شرایطی باید دفاع کرد".

 

 

منبع : ورزش سه


تگ : آنتونیو کونته ,  اینتر میلان ,