1398-12-17   15:41:00    65

عصبانیت کلوپ؛ در انگلیس با بازو ضربه زدن آزاد است!

به گزارش "نیو اسکور"، لیورپول در شرایطی که امروز ابتدا دروازه اش را مقابل بورنموث باز شده دید، مقابل این تیم به برتری دست یافت تا دوباره در جاده پیروزی قدم بگذارد. یورگن کلوپ از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرده و تاکید کرد گل اول حریف خطا بوده است.

 

 

یورگن کلوپ گفت: "من از کسب سه امتیاز و عملکرد تیمم خوشحال هستم. تصمیمات داوری برای ما سختگیرانه تر بود. تغییر نتیجه شکست 0-1 فوق العاده است. شکست خوردن در فوتبال هیچ نکته مثبتی ندارد، اما باعث می شود شما هنگام کسب پیروزی های بعدی بدانید این نتیج چقدر ویژه بوده و قدرش را بیشتر بدانید.

 

اگر قهرمان شویم واقعا اتفاق ویژه ای رخ داده است. حالا سه روز فرصت داریم تا برای یک بازی دشوار دیگر آماده شویم. این بهترین عملکرد و حمایت تماشاگران زمان حضور من در اینجا بود. ما در دو هفته اخیر ثبات مان را از دست داده ایم و این اتفاق خوبی به شمار نمی آید. ما می خواهیم تا جایی که ممکن است به موفقیت دست یابیم، اما نمی دانم در پایان چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 

گل بورنموث؟ از جایی که من ایستاده بودم قطعا خطا بود. داوران این صحنه را ندیدند و این برای ما مشکل ساز شده بود. به طور قطع مایک دین کنار من ایستاده بود و نگاه کرد، نگاه کرد و بعد VAR تصمیم گرفت که صحنه واضح نبوده و انگار در انگلیس می توان گفت زدن چنین ضرباتی با بازو قانونی است. من نمی دانم این چگونه ممکن است. این نشان می دهد مشکلات VAR هنوز پابرجاست. ضربه بازیکن حریف به قدری محکم بود که جلوی حرکت جو گومز را بگیرد. این خطا است، همه می دانند چه اتفاقی رخ داده و این خطای واضحی بود."

منبع : ورزش سه


تگ : یورگن کلوپ (سرمربی) ,  لیورپول ,