1398-12-17   15:38:00    136

برد هامبورگ تحت تاثیر مصدومیت وحشتناک(عکس)

به گزارش "نیو اسکور"، در حالی که هامبورگ دو بازی قبلی خود در رقابت‌های بوندسلیگا ۲ آلمان را با شکست پشت سر گذاشته بود، امروز و از سری مسابقات هفته بیست و پنجم به مصاف تیم میانه جدولی رگنسبورگ رفت.

 

هامبورگ در این بازی امروز ابتدا از حریف خود پیش افتاد اما در دقایق پایانی نیمه اول گل تساوی را دریافت کرد. در نیمه دوم تیم میزبان یعنی هامبورگ کار را هجومی آغاز کرد و نهایتاً در همان دقایق ابتدایی به گل دوم دست یافت. هامبورگ در ادامه شرایط را کنترل کرد تا بازی با همان نتیجه ۲-۱ خاتمه پیدا کند و این تیم با قدمت به رتبه دوم بوندس‌لیگا ۲ صعود کند.

 

دیدار امشب دو تیم هامبورگ و رگنسبورگ اما بسیار پربرخورد دنبال شد تا جایی که در دقایق پایانی مدافع میانی تیم مهمان یعنی سباستین نچرینر در یک نبرد هوایی به شکل وحشتناک روی زمین فرود آمد و همین موضوع باعث شد که این بازیکن به شدت از ناحیه گردن مصدوم شود.

 

 

 

 

بعد از این مصدومیت شدید کادر پزشکی رگنسبورگ به سرعت وارد زمین شدند تا نچرینر را مورد مداوا قرار دهند؛ اتفاقی که چند دقیقه درون زمین به طول انجامید و بعد از آن نچرینر با شرایطی خاص و در حالی که گردنش کاملا روی برانکارد ثابت شده بود به خارج از زمین منتقل شد.

 

 

 

 

بعد از این مصدومیت و خروج بازیکن رگنسبورگ، همه هواداران حاضر در استادیوم هامبورگ، ایستاده برای او دست زدند. این بازیکن حالا به بیمارستان منتقل شده و معاینات دقیق تری را پشت سر می گذارد. با این حال هنوز خبر دقیقی درباره میزان مصدومیت او منتشر نشده است.

 

 

منبع : ورزش سه


تگ : هامبورگ ,