1398-12-17   16:11:00    168

تصاویر تلخ هفته های قبل پاک می شود؛/ برنامه های مفصل بایرن برای بازی 120 سالگی

به گزارش "نیو اسکور"، در حالی که چند روز پیش صد و بیستمین سالگرد تاسیس باشگاه بایرن مونیخ بود، این تیم فردا شب در هفته بیست و پنجم بوندس لیگا به مصاف آگزبورگ می رود و طبق برنامه لباس هایی کلاسیک را به همین مناسبت به تن خواهد کرد.

 

اما بایرنی ها تصمیم گرفته اند با استفاده از فرصت در این بازی خاص، اقدام مهم دیگری را انجام دهند. هواداران بایرن در بازی مقابل هوفنهایم حرکت زشتی با شعارهای تند علیه مالک تیم حریف انجام دادند؛ حرکتی که در لحظه با واکنش تند تمامی اعضای تیم بایرن روبرو شد. این کار برخی از هواداران بایرن، دوباره تنش روی دتمار هوپ را در ورزشگاه های آلمان به اوج رساند.

 

 

در این راستا بازی فردای بایرن و آگزبورگ رنگ و بوی متفاوتی خواهد داشت و به جای نمایش تبلیغات روی تابلوهای اطراف زمین، کلمات احترام، تحمل، تنوع و بازی عادلانه روی آنها نقش خواهد بست. همچنین پیراهن هایی با نوشته «قرمز علیه نژادپرستی» در ورزشگاه آلیانز آره نا با قیمت 15 یورو به فروش خواهد رسید. علاوه بر این، فیلم هایی نیز به نمایش در می آید که بازیکنان با حضور در آنها کمپین مبارزه با نژادپرستی را تبلیغ می کنند و اینگونه اهداف و باورهای کلان باشگاه بایرن در یک بازی خاص و تاریخی به همگان ارائه می شود.

منبع : ورزش سه


تگ : بایرن مونیخ ,