"نیو اسکور" تنها وبسایت خبری در ایران است که به منظور گردآوری مجموعه خبرهای مختص فوتبال خارجی طراحی شده. این وبسایت قصد دارد تا برای مطالعه هرچه راحت تر اخبار فوتبال خارجی چه از طریق موبایل و چه کامپیوترهای مجهز به نمایشگرهای بزرگ ، بهترین ترکیب و پیکربندی جهت نمایش و مرور اخبار را ارائه نماید. انتخاب اخبار فوتبالی از معتبرترین وبسایت های خبرگزاریهای داخلی و خارجی انجام میپذیرد. ترجمه و انتشار اخبار پیرامون لیگ های مشهور اروپایی و نقدهای ویژه از حواشی آنها نیز از مجلات لیگ های معتبر اروپایی انتخاب شده است. لازم به ذکر است که اخبار فوتبال داخلی به هیچ عنوان تحت پوشش قرار نمیگیرد و برای دریافت چنین اخبارهایی میتوانید به وبسایتهای داخلی مراجعه نمایید.
تلاش میشود تا اطلاعات جمع آوری شده در سایت بهترین ویراست را پشت سر بگزارند اما به هیچ وجه نمیتوان دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمو‌د. بنا بر این سایت "نیو اسکور" هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوری شده از سایتها ، اشخاص و یا شرکت‌ها را به عهده نمی‌گیرد.

استفاده ، مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت "نیو اسکور" تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.

اطلاعات موجود در سایت، از منابع رسمی و مورد تائید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و منابع خارجی معتبر گردآوری میگردد.

سایت "نیو اسکور" در مقابل اطلاعات سایتهای دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده شده باشد و یا لینک آن در سایت قرار داشته باشد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از سایت "نیو اسکور" ایجاد شده‌اند. سایت "نیو اسکور" بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.اما استفاده از منابع درون "نیو اسکور" به هرشکل و به هر تعداد جهت انتشار در سایت های متقاضی آزاد میباشد.

سایت "نیو اسکور" به هیچ سازمان، نهاد و تشكل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و بصورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "نیو اسکور" می باشد.

ارائه خدمات یا نرم افزار های رایگان باعث ایجاد حقی برای كاربر یا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم،سایت "نیو اسکور" می تواند با صلاحدید خود از ارایه خدمات رایگان به كاربر خودداری نماید.

اخبار، اسناد و مدارك موجود برروی این وبسایت ممكن است شامل اشكالات تحریری یا غیرعمدی باشد. اما ما این حق را برای خود محفوظ میداریم كه در هر زمان و در صورت صلاحدید خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و یا حذف قسمت یا قسمت هائی از سایت اقدام نماییم. هرگونه سوءاستفاده از نام وب سایت "نیو اسکور" و خدمات مرتبط ممنوع می باشد.